2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bielsko-Biała
Dodane 08 kwietnia 2024

Detailier / Pomocnik z Doświadczeniem Glanz Detailing Bielsko-Biała

Wynagrodzenie

4 000 - 6 900 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem studia kosmetyki samochodowej Glanz Detailing, poszukujemy kandydata na stanowisko Detailer .

Jeżeli posiadasz doświadczenie, kochasz motoryzację i wykazujesz się umiejętnościami manualnymi oraz stawiasz na rozwój w branży profesjonalnego detailingu samochodowego, ta oferta jest skierowana do Ciebie!

Opis stanowiska:

  • mile widziane doświadczenie w Aplikacji foli ochronnych PPF

  • Kompleksowe zabezpieczenia aut nowych

  • Korekty lakieru

  • Renowacje wizualne pojazdów

  • Aplikacja powloką ceramiczną

  • Realizacja programów wykonawczych

Wymagania:

  • ogólna wiedza z zakresu detailingu Wymagane!

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie bardzo wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy

  • dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy KAT B

  • mile WIDZIANE DOŚWIADCZENIEM w pracy z folią do zmiany koloru

Oferujemy:

  • pracę z prestiżowymi markami samochodów luksusowych

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 722824466