2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Warmińsko-mazurskie
  6. Obsługa produkcji - Kurzętnik
Dodane 11 kwietnia 2024

DHM Polska-firma produkcyjna zatrudni osoby do pracy!

Lokalizacja

Kurzętnik

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

DHM Polska z siedzibą w Kurzętniku zatrudni pracowników produkcji i operatorów maszyn.

Obowiązki:

• Praca przy obsłudze maszyny do produkcji tulei papierowych.

• Obsługa maszyn/urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

•Wykształcenie min. podstawowe

• Gotowość podjęcia pracy w pełnym wymiarze w systemie II zmianowym

• Sumienność i dokładność

• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem : 69*******17 lub przeslanie CV droga elektroniczną.

Lokalizacja

Kurzętnik,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Kurzętnik
ID: 707551572