2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pracownicy ochrony zdrowia
  5. Pracownicy ochrony zdrowia - Świętokrzyskie
  6. Pracownicy ochrony zdrowia - Kielce
Dodane 17 kwietnia 2024

Diagnosta Laboratoryjny

Lokalizacja

Kielce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdżających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Opis stanowiska:

  • Analiza i preparatyka nasienia przed inseminacją i zabiegami zapłodnienia pozaustrojowego

  • Wykonywanie podstawowych oraz rozszerzonych badań nasienia

  • Krioprezerwacja nasienia

  • Obsługa analizatora immunochemicznego Cobas e411: przyjmowanie materiału do badań, weryfikowanie skierowań, walidacja wyników

  • Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z przyjętymi standardami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe

  • Aktualne prawo do wykonywania zawodu Diagnosty Laboratoryjnego

  • Dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń laboratoryjnych

  • Skrupulatność, obowiązkowość i samodzielność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Współpracę z doświadczonym i ambitnym zespołem

  • Udział w szkoleniach organizowanych przez Klinikę Bocian

  • Pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, polisę na życie.

Lokalizacja

Kielce,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Kielce
ID: 911262406