2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Łochów
Dodane 13 maja 2024

Diagnosta samochodowy

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łochów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Witam,

Zatrudnię Diagnostę samochodowego do pracy w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów.

Obowiązki:

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów w oparciu o aktualne przepisy,

  • obsługa urządzeń diagnostycznych,

  • profesjonalna i uprzejma obsługa klientów,

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • aktualne uprawienia diagnosty,

  • znajomość przepisów ruchu drogowego,

  • dokładność,

  • uczciwość.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Lokalizacja

Łochów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Łochów
ID: 918024806