2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Łódzkie
  5. Pozostałe oferty pracy - Łowicz
Dodane 16 kwietnia 2024

Diagnosta samochodowy do OSKP w Łowiczu

Lokalizacja

Łowicz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Polski Związek Motorowy w Łodzi zatrudni osoby na stanowisko: diagnosta samochodowy w OSKP w Łowiczu ul. Nadbzurzańska 1.

Zakres obowiązków:

·     wykonywanie badań technicznych pojazdów w oparciu o aktualne przepisy

·     profesjonalna i uprzejma obsługa klientów

·     dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy

Oferujemy:

·     pracę na pełen etat

·     zatrudnienie w firmie o wieloletniej pozycji na rynku

·     pracę w nowoczesnym, ciągle rozwijającym się miejscu

·     miłą atmosferę

Wymagania:

·     aktualne uprawnia diagnosty, niezbędnych do pracy na okręgowej stacji kontroli pojazdów

·     uczciwość

·     zaangażowanie

·     aktualne prawo jazdy kat. B

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumentach przesłanych w odpowiedzi na ofertę pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polski Związek Motorowy z siedzibą w Łodzi przy ul. Aleksandrowskiej 2/8 zgodnie Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie O Ochronie Danych)”

Lokalizacja

Łowicz,

Łódzkie

Łódzkie, Łowicz
ID: 674756869