2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubelskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Lubartów
Dodane 30 kwietnia 2024

Diagnosta Samochodowy OSKP,

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lubartów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Emtruck Sp z.o.o

Jesteśmy firmą zajmującą się transportem oraz mechaniką pojazdową, mamy ponad 10-letnie doświadczenie w branży transportowej . Posiadamy własną Okregową Stację Kontroli Pojazdów w Łucce koło Lubartowa

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Diagnosta Samochodowy OSKP

Miejsce pracy: Łucka ,

Region: Lubelskie

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie badań technicznych pojazdów
  •   Prawidłowe rozliczanie świadczonych usług
  •  Utrzymanie porządku oraz właściwego stanu technicznego urządzeń
  • Sprawdzanie stanu technicznego własnego taboru

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do wykonywania badań technicznych pojazdów w OSKP (pełny zakres uprawnień)
  •  Rzetelne podejście do pracy
  •  Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Obsługa komputera pakiet MS-office , obsługa kasy fiskalnej

Oferujemy:

  •  Stałe miesięczne wynagrodzenie (umowę o pracę)

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na powyższym stanowisku prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny

Prosimy o dopisania następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.

Lokalizacja

Lubartów,

Lubelskie

Lubelskie, Lubartów
ID: 603845759