2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Nowy Tomyśl
Dodane 22 kwietnia 2024

Diagnosta samochodowy OSKP

Lokalizacja

Nowy Tomyśl

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

 REDOS - dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pojazdów użytkowych. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju klienta. Budujemy razem firmę, w której ważny jest człowiek. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane i zmotywowane do rozwoju.

 Do pracy w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania na stanowisku:

  • przeprowadzanie badań technicznych pojazdów;

  • ocena stanu technicznego poszczególnych układów i zespołów pojazdów mechanicznych;

  • określanie rodzaju i zakresu koniecznych naprawy lub konserwacji pojazdu oraz sprawdzanie stanu technicznego pojazdu po wykonanej naprawie;

  • prowadzenie ewidencji przeprowadzonych badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie;

  • dbanie o powierzony sprzęt diagnostyczny, dokonywanie terminowej kontroli stanu technicznego sprzętu oraz jego pomiarów;

  • podejmowanie działań na rzecz budowania dobrego wizerunku stacji kontroli pojazdów i obsługi Klientów na najwyższym poziomie.

Oczekiwania:

  • uprawnienia Diagnosty samochodowego;

  • wykształcenie min. średnie techniczne;

  • prawo jazdy kat. B;

  • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej;

  • komunikatywność;

  • zaangażowanie;

  • uczciwość i rzetelność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

  • możliwość podjęcia współpracy na cały etat lub część etatu – do ustalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: rekrutacja(małpa)redos.pl. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez Grupę Redos przed cofnięciem zgody.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Nowy Tomyśl,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Nowy Tomyśl
ID: 906230568