2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Częstochowa
  6. Pozostałe oferty pracy - Wyczerpy - Aniołów
Dodane 03 kwietnia 2024

DIAGNOSTA samochodowy - OSKP , Częstochowa

Lokalizacja

Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów

w Częstochowie zatrudni pracownika na stanowisko

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY z uprawnieniami na OSKP

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań technicznych wynikających z uprawnień OSKP

  • Praca na urządzeniach i komputerach diagnostycznych

  • Wykonywanie badań technicznych pojazdów osobowych / dostawczych / ciężarowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Obsługa systemu CEPIK 2.0, terminala płatniczego oraz kasy fiskalnej

  • Wprowadzanie danych z wykonywanych przeglądów technicznych do programu komputerowego PATRONAT

  • Dbanie o powierzone stanowisko pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie pracy na stanowisku diagnosty

  • Uprawnienia diagnosty do okręgowej stacji kontroli pojazdów

  • Umiejętności obsługi komputera i programów stacji kontroli pojazdów

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i ciekawą pracę w OKSP sieci stacji istniejących na rynku od 2006r.

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń

  • Pracę w systemie zmianowym/ ok 35-40h/tydz.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Wyczerpy - Aniołów
ID: 909202427