2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Bielsko-Biała
Dodane 10 kwietnia 2024

DIAGNOSTA SAMOCHODOWY - Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów

Wynagrodzenie

5 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Dzień dobry.

Poszukujemy pracownika na stanowisko: diagnosta samochodowy do Podstawowej Stacji Kontroli Pojazdów w Bielsku - Białej.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat

  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole

  • elastyczny grafik

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie badań technicznych pojazdów,

  • utrzymanie porządku oraz właściwego stanu technicznego urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • uprawnień diagnosty do wykonywania badań technicznych

  • prawa jazdy kat. B

  • rzetelnego podejścia do powierzonych obowiązków

  • samodzielności, komunikatywności i wysokiej kultury osobistej

Zapraszamy również osoby świeżo po kursie. Istnieje możliwość przyuczenia.

Zapraszamy także diagnostów pracujących czynnie na innych stacjach którzy chcą zarobić

dodatkowe pieniądze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny. za pośrednictwem formularza OLX wraz z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu

Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony

osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie

swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

(RODO)."

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 910761630