2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Wielkopolskie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Oborniki
BGW CENTRUM OBSŁUGI SAMOCHODÓW
Dodane 23 maja 2024

Diagnosta samochodowy SKP/OSKP w Obornikach

Wynagrodzenie

6 500 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oborniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

BGWCentrum Obsługi Samochodów poszukuje doświadczonego Diagnosty samochodowego SKP/OSKP do pracy na stacji kontroli pojazdów w Obornikach.

Obowiązki:

  • Przeprowadzanie badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Obsługa urządzeń diagnostycznych

  • Sporządzanie protokołów badań

  • Udzielanie informacji klientom o wynikach badań

  • Dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia diagnosty samochodowego SKP/OSKP

  • Doświadczenie w pracy na stacji kontroli pojazdów

  • Znajomość przepisów prawa o ruchu drogowym

  • Umiejętność obsługi urządzeń diagnostycznych

  • Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Pracę w miłej atmosferze

Lokalizacja

Oborniki,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Oborniki
ID: 917198126