2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Łódzkie
  6. Dietetyka - Pabianice
Dodane 22 kwietnia 2024

Dietetyk – catering dietetyczny

Wynagrodzenie

4 700 - 5 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pabianice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, catering dietetyczny Atak Smaku poszukuje osoby na stanowisko Dietetyka. Do naszego zespołu poszukujemy doświadczonych kandydatów i kandydatek na pełny etat.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17 (2 niedziele pracujące w miesiącu - wówczas odbiór dnia w tygodniu- wszystkie soboty oraz większe święta wolne)

  • elastyczny grafik (zawsze staramy się dostosować)

  • ubezpieczenie grupowe

  • posiłki pracownicze

  • pracę w firmie ceniącej sobie ład organizacyjny w oparciu o jasne zasady współpracy

  • pracę z wyjątkowym, młodym i zaangażowanym zespołem

  • rodzinną atmosferę

Opis stanowiska:

  • tworzenie menu we współpracy z Szefem Kuchni

  • bilansowanie jadłospisów i dostosowywanie ich do różnych poziomów kaloryczności oraz rodzajów diet

  • wprowadzanie jadłospisów do systemu CRM

  • wyliczanie ilości półproduktów potrzebnych do realizacji diet

  • konsultacje telefoniczne w zakresie doboru diety

  • kontrola Food Cost

  • współtworzenie treści kreatywnych: artykułów, krótkich treści na SM

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia dietetycznego

  • doświadczenia w pracy w cateringu (znajomość programu Masterlife)

  • dyspozycyjności

  • zaangażowania i kreatywności

  • wysokiej kultury osobistej

  • odpowiedzialności i umiejętności współpracy

Pracując z nami otrzymasz:

  • pracę w przyjaznej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole

  • korzystną i indywidualnie dobraną formę umowy

  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, zaangażowania i kreatywności

  • możliwość rozwoju

  • zniżki na catering dietetyczny

Jeśli uważasz, że spełniasz nasze oczekiwania i ta oferta jest dla Ciebie i wyślij nam swoje CV ( z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Dietetyka prowadzonej przez firmę OGZŻ Sp. z o.o. Sp. K.") w wiadomości tutaj.

Lokalizacja

Pabianice,

Łódzkie

Łódzkie, Pabianice
ID: 830790071