2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Dietetyka
  5. Dietetyka - Łódzkie
  6. Dietetyka - Łódź
  7. Dietetyka - Widzew
Dodane 09 kwietnia 2024

Dietetyk- catering dietetyczny, wynagrodzenie od 4000 zł netto

Lokalizacja

Łódź, Widzew

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Catering dietetyczny w Łodzi zatrudni DIETETYKA do pracy STACJONARNEJ.

W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy poszukujemy dietetyka z doświadczeniem w cateringu dietetycznym.

Wymagania:

·        wykształcenie wyższe: dietetyk;

·        szeroka baza SPRAWDZONYCH oraz ATRAKCYJNYCH przepisów/ jadłospisów;

·        praca stacjonarna;

·        mile widziana znajomość obsługi programu Master Life;

·        zaangażowanie, samodzielność i kreatywność;

·        dyspozycyjność (praca również w 2 niedziele w miesiącu, dzień wolny do odbioru w tygodniu)

Zakres obowiązków:

·        współpraca z zespołem dietetyków, działem produkcji i kuchnią;

·        przygotowywanie nowych jadłospisów oraz receptur;

·        wprowadzanie przepisów do programu i bilansowanie diet, znajdujących się w ofercie cateringu;

·        śledzenie trendów w zakresie diet roślinnych / tworzenie artykułów.

Oferujemy:

·        pracę w młodym zespole w prężnie rozwijającym się cateringu dietetycznym;

·        stałe zatrudnienie, na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin;

·        samodzielność w prowadzeniu i nadzorowaniu własnej linii diet;

·        wdrożenie w pracę (na początek wystarczy nam Twoja kreatywność, zapał i pracowitość).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Widzew
ID: 886980528