2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Pomorskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Tczew
Dodane 08 kwietnia 2024

Dietetyk/dietetyczka (asystent/asystentka dietetyka)

Lokalizacja

Tczew

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Inny, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, W siedzibie firmy

Poradnia Dobry Dietetyk- Emilia Hallmann. Zatrudnię dietetyka/ dietetyczkę do moich poradni w Tczewie oraz Malborku.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wizyt (pomiar składu ciała, wywiad zdrowotno-żywieniowy)

  • przygotowywanie indywidualnych jadłospisów na podstawie informacji o stanie zdrowia pacjenta

  • interpretacja i zlecanie badań lekarskich

  • omawianie z pacjentem zasad stosowania jadłospisu i założonych celów terapii

  • bieżące modyfikowanie procesów terapeutycznych

  • działalność edukacyjna i szkoleniowa

Moje wymagania

  • wykształcenia kierunkowego: dietetyk

  • odpowiedzialności, zaangażowania

  • umiejętności działania na samodzielnym stanowisku pracy

  • umiejętności obsługi komputera

To oferuję

  • kompleksowe wyposażenie warsztatu pracy (wszystkie niezbędne oprogramowania)

  • wszystkie materiały reklamowe, szkolenia marketingowe

  • stałą opiekę techniczną, informatyczną

Lokalizacja

Tczew,

Pomorskie

Pomorskie, Tczew
ID: 910337856