2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Warszawa
  7. Marketing - Bemowo
Dodane 07 maja 2024

Project manager w dział marketingu

Wynagrodzenie

7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Bemowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Szukamy project managera do działu marketingu z doświadczeniem pracy (minimum 1 rok) do naszego zespołu. Praca w biurze zlokalizowanym w Warszawie (Włochy).

Obowiązki:

- Badanie rynku: analiza konkurentów, ocena potrzeb docelowej grupy odbiorców, identyfikacja trendów i zmian w preferencjach konsumentów.

- Opracowywanie strategii marketingowych: promocja produktów firmy w środowisku cyfrowym.

- Zarządzanie marką w mediach społecznościowych.

- Praca z reklamą na platformach partnerskich, analiza efektywności kampanii reklamowych, przygotowywanie raportów.

- Doświadczenie w pracy z podwykonawcami (agencje reklamowe, produkcja, agencje medialne, kanały i nośniki reklamowe).

- Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla projektantów: tworzenie wymagań dotyczących projektów, w tym banerów na stronę, ulotek, wizytówek i innych materiałów, w tym komunikacja z producentami, zamawianie niektórych produktów z powyższej listy i realizacja.

- Zarządzanie i optymalizacja kampanii reklamowych w Google Ads, Meta Ads, TikTok Ads i innych.

Wymagania:

- Zrozumienie trendów rynkowych.

- Umiejętności analizy konkurencyjności.

- Umiejętności komunikacyjne.

- Umiejętność opracowywania i realizacji strategii marketingowych ukierunkowanych na zwiększenie liczby zamówień, poprawę rozpoznawalności marki oraz zwiększenie lojalności klientów.

- Umiejętności współpracy z innymi działami.

- Znajomość i doświadczenie w zarządzaniu marką w mediach społecznościowych.

- Kreatywność i innowacyjność.

- Znajomość i doświadczenie w zakresie marketingu cyfrowego, w tym Google Ads, Meta Ads, TikTok Ads.

- Znajomość i umiejętność pracy z zasobami analitycznymi i narzędziami: GA3, GA4, GTM, Meta Pixel, Meta Conversion API, innymi.

- Znajomość języka polskiego na poziomie co najmniej B2.

Doświadczenie w marketingu dla branży restauracyjnej lub usług gastronomicznych, najlepiej w sektorze dostaw jedzenia, zwłaszcza sushi. (Będzie dodatkowym atutem).

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Bemowo
ID: 916760516