2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Mazowieckie
  6. Administracja, prace biurowe - Ciechanów
Dodane 17 kwietnia 2024

Do działu zamówień publicznych, ofertowanie, kosztorysowanie

Wynagrodzenie

5 000 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ciechanów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zatrudnimy do działu zamówień publicznych, ofertowanie, kosztorysowanie

Zakres obowiązków

  • obsługa zamówień publicznych, ofertowanie, kosztorysowanie

  • znajomość platform przetargowych

  • obsługa programów firmowych,

  • prowadzenie baz danych,

  • obsługa formalno-administracyjna spółki

 Wymagania:

·         Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

·         Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

·         Umiejętności koordynowania wielu spraw jednocześnie,

·         Umiejętność pracy pod presją czasu,

·         Bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie, samodzielność,

·         Energia i pozytywne nastawienie do pracy, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·         Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji.

Oferujemy:

·         Stabilne warunki zatrudnienia,

·         Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i kompetencji,

·         Możliwość rozwoju zawodowego,

·         Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

·         Duży zakres samodzielności oraz odpowiedzialności.

 Kontakt tylko telefoniczny.

Nie odpowiadamy na aplikacje przesłane poprzez OLX.

Lokalizacja

Ciechanów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Ciechanów
ID: 862028009