2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Mazowieckie
  5. Budowa / remonty - Warszawa
  6. Budowa / remonty - Praga-Południe
Dodane 13 kwietnia 2024

Do przyuczenia lub z doświadczeniem – projektowanie i ofertowanie

Lokalizacja

Warszawa, Praga-Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukiwani młodzi i ambitni do przyuczenia lub z doświadczeniem – projektowanie i ofertowanie – BRANŻA BUDOWLANA

Firma projektowo-budowlana poszukuje pracowników do kompleksowej obsługi zleceń począwszy od ofertowania robót poprzez realizację zleceń w tym projektowanie a skończywszy na ich doprowadzeniu z sukcesem do odbioru przez inwestora.

Wykonujemy drobne prace remontowo-budowlane głównie konserwacyjno-serwisowe praktycznie we wszystkich dziedzinach budownictwa. Liczymy na to że nowo zatrudnieni pracownicy będą mieli przynajmniej podstawowe doświadczenie we wszystkim co robimy. Przede wszystkim oczekujemy od pracowników sumienności i „zacięcia do pracy”, nauki nowego i szybkiego przyswajania wiedzy oraz umiejętności z naszej branży które chętnie przekażemy potencjalnie zainteresowanym pracą u nas.

Ogłoszenie kierowane jest do:

  • Kandydatów po ukończonych szkołach średnich i uczelniach dopiero co wchodzących na rynek pracy; do przyuczenia,

  • Pracowników z doświadczeniem pracujących na podobnym stanowisku wg wymagań poniżej.

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca obsługa klientów,

  • sporządzanie ofert,

  • projektowanie w AutoCad,

  • obsługa pozyskanych zleceń w zakresie ich realizacji od „a” do „z”,

  • sporządzanie zamówień materiałowych niezbędnych do realizacji zleceń oraz nadzór nad ich realizacją,

  • czynny wkład w proces rozwoju firmy.

WYMAGANIA:

  • znajomość branży budowlanej(roboty elewacyjne, wnętrzarskie, wykończeniowe, aranżacyjne, serwisowe, konstrukcje fasadowe aluminiowo-szklane, stalowe, drewniane, PCV, konstrukcje otworowe okienno-drzwiowe, konstrukcje stalowe, stolarstwo, roboty brukarskie i kamieniarskie, pozostałe z branży budowlanej) – mile widziana przynajmniej w zakresie podstawowym/ogólnym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej – mile widziane,

  • znajomość rynku budowlanego – mile widziana,

  • znajomość materiałów budowlanych – mile widziana,

  • umiejętność ofertowania robót budowlanych – mile widziana,

  • znajomość pakietu Office i programu AutoCad – wymagana,

  • znajomość programów do obsługi ślusarki aluminiowej(np. Reynal, PonzioTech, MB-CAD, inne) – mile widziana choć nie wymagana,

  • umiejętność czytania i analizowania projektów technicznych oraz umiejętność posługiwania się projektami technicznymi w realizacji zleceń – wymagana,

  • samodzielność wykonywania powierzonych zadań – wymagana,

  • prawo jazdy kategorii B – wymagane,

  • bardzo dobra organizacja pracy – wymagana,

  • chęć rozwijania się i poszerzania swoich kompetencji,

  • sumienność i „zacięcie do pracy” – bezwzględnie wymagane. To podstawa; reszta dzięki nim do nabycia nawet przy braku niektórych wymaganych wg jw.

Miejsce pracy:

Biuro ALUANT-PROJEKT – Warszawa; Praga Południe

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz

Prosimy o:

  • Przesłanie CV,

  • Kontakt telefoniczny lub e-mail wg danych kontaktowych poniżej.

Dane kontaktowe:

  • Daniel Sobień – tel. 506 843 270

  • Mirosław Antoniak – tel. 504 699 073

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Praga-Południe
ID: 853258364