2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Kujawsko-pomorskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Więcbork
Dodane 26 kwietnia 2024

Do sklepu z odzieżą używaną zatrudnię

Lokalizacja

Więcbork

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Zatrudnimy panią do sklepu z odzieżą używaną na stanowisko: KASJER-SPRZEDAWCA. Zapraszamy osobę, która: • nie boi się tego co nowe • jest pomocna i energiczna • Ma dobry kontakt z klientem • wie jak się motywować • jest dokładna i staranna • wykazuje się odpowiedzialnością, samodzielnością i dobrą organizacją pracy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • obsługa klientów sklepu • obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego • dbanie o ekspozycję produktów w sklepie • utrzymywanie czystości w miejscu pracy • zajmowanie się towarem: przyjmowanie, wykładanie oraz dokładanie na półki

OFERUJEMY: • fajny zespół • przyjazną atmosferę w pracy • rabat pracowniczy na nasze produkty • motywacyjny model wynagrodzenia oraz ich terminowość • praca w systemie jednozmianowym.

Praca w sklepie PEWEX, który w niedługim czasie zostanie otwarty na ul. Mickiewicza 16 w Wiecborku (przy delikatesach centrum)

Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV na olx.

Lokalizacja

Więcbork,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Więcbork
ID: 914562203