2. Praca
  3. Pracownik sklepu
  4. Kasjer, pracownik sklepu
  5. Kasjer, pracownik sklepu - Śląskie
  6. Kasjer, pracownik sklepu - Turza Śląska
Dodane 03 maja 2024

Dobra stabilna praca na stanowisku kasjer/sprzedawca

Lokalizacja

Turza Śląska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jedno z największych przedsiębiorstw w Polsce w swojej branży poszukuje do pracy na stanowisko kasjer/sprzedawca.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa klientów przy kasie;

  • Wystawianie dokumentów sprzedażowych;

  • Segregacja i porządkowanie dokumentów;

  • Wystawianie i sprawdzanie dokumentów między-magazynowych;

  • Praca dwuzmianowa.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie średnie

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • Komunikatywność;

  • Sumienność, dokładność i skrupulatność;

  • Mile widziana znajomość branży florystycznej;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Wsparcie i docenienie zaangażowania.

Klauzula RODO

Nie czekaj aplikuj, Prosimy aplikować poprzez OLX. Prosimy o umieszczenie w CV dopisku: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Lokalizacja

Turza Śląska,

Śląskie

Śląskie, Turza Śląska
ID: 914669355