2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Katowice
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Grzegorz
Dodane 30 kwietnia 2024

Dociepleniowiec (monter ociepleń budynków)

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma zajmująca się docieplaniem budynków poszukuje na stanowisko MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW (DOCIEPLENIOWEIC)

  • specjalistów do wykonywania dociepleń budynków
  • samodzielnych, 4-5 osobowych brygad wykonujących docieplenia

Obowiązki:

  • demontowanie i montowanie elementów odwadniających;
  • montowanie izolacji termicznej;
  • nakładanie zaprawy klejowej i wtapianie siatki zbrojącej po stronie zewnętrznej;
  • wykonywanie zaprawy gruntującej pod tynk;
  • nakładanie tynku;
  • wykonywanie remontów, konserwacji i napraw elementów ociepleń budynków;
  • mocowanie blach/płyt na ścianach i dachach budynków
  • inne prace zlecone

Od pracowników wymagamy:

  • staranności
  • dokładności
  • sumienności
  • dyspozycyjności do pracy w delegacji

Praca na terenie woj. śląskiego.

Kontakt: 60*****61

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest REM-BUD COMFORT sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Katowicach,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

4) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody

5) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

6) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 791469263