2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Bychawa
Dodane 15 kwietnia 2024

DOJARZY, pracowników do trzody chlewnej , lub do koni w Niemczech

Wynagrodzenie

11 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bychawa

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Opis Stanowiska

  •  Dojenie krów na hali udojowej,

  •  Dbanie o czystość i higienę doju,

  •  Karmienie krów i cieląt paszowozami,

  • Trzoda chlewna w cyklu zamkniętym-karmienie, szczepienia, inseminacja,

  • Stadnina koni-hotele dla koni,

  • Prace sezonowe,

  • Prace na terenie gospodarstwie i przy uprawie pola,

  • Naprawa i konserwacja sprzętu rolniczego.

Oferujemy

  • Pracę zarówno dla fachowców jak i do przyuczenia,

  • Stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym,

  • Zarobki na poziomie 12,5-14 Euro brutto w zależności od umiejętności,

  • Wypłaty pensji bezpośrednio od pracodawcy niemieckiego,

  • Meldunek i ubezpieczenie bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach,

  • Długoterminową współpracę z niemieckim pracodawcą,

  • Zakwaterowanie bezpłatne lub częściowo odpłatne zależnie od stanowiska pracy,

  • Możliwość zmiany pracodawcy w przypadku niezadowolenia z pracy,

  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Wymagania

  • Doświadczenie w zawodzie rolnika w kierunku dojenia krów, trzody chlewnej lub koni

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego ale nie warunek konieczny,

  • Prawo jazdy kat. B,T ale nie warunek konieczny(w zależności od stanowiska),

  • Pracowitość, samodzielność, motywacja do pracy, dokładność, uczciwość, dobra organizacja pracy.

Informacje

  • Kraj: Niemcy, różne lokalizacje

•czas pracy: Pełny wymiar godzin

www.jobmariopol.pl

Lokalizacja

Bychawa,

Lubelskie

Lubelskie, Bychawa
ID: 840943292