2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Lubelskie
  6. Kelner, barman, barista - Lublin
Dodane 13 kwietnia 2024

Dołącz do Munchies

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o dzieło, Inny, Praktyka / staż, Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowska, Status studentaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Dołącz do Munchies! Szukamy inteligentnej, zabawnej i oryginalnej osoby do naszego zespołu. W luźniej atmosferze Munchies będziesz miała/miał szansę zaprezentować swoją wyjątkową osobowość i przynieść radość naszym gościom. Praca w Munchies to okazja do poznania wielu ciekawych osób.

Wymagania:

• Pozytywne i otwarte podejście

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i obsługi klienta

• Umiejętność wykonywania wielu zadań jednocześnie i efektywna praca w szybkim tempie

• Doświadczenie w branży restauracyjnej mile widziane, ale nie wymagane

• Możliwość pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta

Obowiązki:

• Przyjmowanie i podawanie zamówień na jedzenie i napoje

• Utrzymywanie czystego i zorganizowanego środowiska w restauracji

• Współpraca z innymi członkami zespołu

Zostaw CV w lokalu, albo prześlij

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 832848751