2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Śląskie
  6. Kelner, barman, barista - Częstochowa
  7. Kelner, barman, barista - Błeszno
Dodane 12 kwietnia 2024

Dołącz do naszego zespołu churros! Słodka praca w naszym Food Trucku

Wynagrodzenie

28 - 32 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy Pracownika do Naszego Food Trucka z Churrosami!

Czy jesteś osobą pracowitą, czystą i zorganizowaną? Czy lubisz kontakt z klientami i posiadasz umiejętności sprzedażowe? Jeśli tak, to chcielibyśmy Cię poznać!

Poszukujemy dynamicznego i entuzjastycznego członka dołączającego do naszego zespołu w naszym Food Trucku z Churrosami. Jeśli posiadasz pozytywne podejście, doskonałe umiejętności komunikacyjne i jesteś gotowy do pracy w przyjemnej i przyjaznej atmosferze, to jest właśnie Twoja szansa!

Obowiązki:

·         Przygotowywanie i podawanie świeżych i pysznych churrosów naszym klientom.

·         Utrzymywanie doskonałego standardu czystości i higieny w Food Trucku.

·         Interakcja z klientami w przyjazny i uprzejmy sposób, aby zagwarantować wyjątkowe doświadczenie.

Wymagania:

·         Umiejętność pracy zarówno samodzielnej, jak i w zespole, w szybkim tempie.

·         Doskonałe umiejętności komunikacyjne werbalne i interpersonalne.

·         Pozytywne nastawienie i orientacja na klienta.

·         Dostępność do pracy w elastycznych godzinach, w tym w weekendy i święta.

·         Aktualne zaświadczenie sanitarno-epidemiologiczne (Sanepid).

Jeśli uważasz, że posiadasz to, czego potrzebujemy, abyś został częścią naszego zespołu, z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie! Prosimy o przesłanie CV.

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 911318948