2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kolonia Cieksyn
Dodane 16 kwietnia 2024

Dołącz do naszego zespołu jako Ankieter terenowy!

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kolonia Cieksyn

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

Grupa wiekowa: 18-26 lat

Szukamy energicznych i komunikatywnych osób, które chcą zdobyć cenne doświadczenie w pracy terenowej oraz rozwijać swoje umiejętności interpersonalne. Jeśli jesteś pełen entuzjazmu i chcesz być częścią dynamicznego środowiska pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!

Obowiązki:

Przeprowadzanie ankiet i wywiadów na terenie określonym przez firmę

Utrzymywanie pozytywnych relacji z respondentami

Zachowanie wysokiej jakości pracy zgodnie z wytycznymi firmy

Wymagania:

Wiek: 18-26 lat

Doskonałe umiejętności komunikacyjne

Motywacja do pracy w terenie

Umiejętność pracy zespołowej

Dyspozycyjność oraz elastyczny grafik

Oferujemy:

Atrakcyjne zarobki: od 3000 do 10000 zł miesięcznie (zależnie od efektów pracy)

Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Profesjonalne szkolenie w zakresie przeprowadzania ankiet i technik komunikacyjnych

Elastyczny czas pracy, dopasowany do Twoich potrzeb

Dołącz do naszej dynamicznej drużyny i rozwijaj się razem z nami! Wyślij swoje CV oraz krótkie podanie motywacyjne na adres mail lub skontaktuj się telefonicznie pod numerem 79*****34.

Lokalizacja

Kolonia Cieksyn,

Mazowieckie

Mazowieckie, Kolonia Cieksyn
ID: 912161352