2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Mazowieckie
  6. Marketing - Wólka Kosowska
Dodane 24 kwietnia 2024

Dołącz do Naszego Zespołu w Apawwa - Jr. Specjalista ds. Marketingu!

Wynagrodzenie

5 500 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wólka Kosowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteś pasjonatem tworzenia znaczącego wpływu w modzie dziecięcej? Masz zmysł do marketingu cyfrowego oraz kreatywną duszę, jeśli chodzi o tworzenie angażującej treści? Nie szukaj dalej! Apawwa, wiodący producent i dystrybutor dziecięcych butów, poszukuje oddanego Specjalisty ds. Marketingu Junior, który dołączy do naszego zespołu.

Stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Junior

Lokalizacja: Wólka Kosowska / Mazowieckie

O Nas: W Apawwa wierzymy, że każdy krok ma znaczenie w podróży dziecka, dlatego też zobowiązujemy się tworzyć stylowe, wygodne i trwałe buty dla dzieci w każdym wieku. Z naciskiem na jakość i przystępność cenową, zbudowaliśmy reputację zaufanej marki w branży. Teraz poszukujemy utalentowanej osoby, która pomoże nam rozwijać naszą obecność online i osiągnąć nowe szczyty w świecie cyfrowym.

Obowiązki:

Rozwój i realizacja strategii marketingowej w celu promowania produktów Apawwa na platformach cyfrowych, w tym Facebooku, Instagramie i TikToku.

Tworzenie, we współpracy z naszymi specjalistami ds. marketingu z całego świata, angażującej i wizualnie atrakcyjnej treści, która rezonuje z naszą grupą docelową i buduje świadomość marki.

Wykorzystanie wiedzy na temat algorytmów i trendów online do optymalizacji wydajności treści i maksymalizacji zasięgu.

Współpraca z zespołem marketingowym w burzach mózgów i wdrażanie innowacyjnych kampanii i promocji.

Monitorowanie kanałów mediów społecznościowych, interakcja z naszą publicznością i reagowanie na zapytania i opinie w terminie.

Analiza kluczowych wskaźników wydajności i dostarczanie wniosków w celu poprawy skuteczności kampanii i zwrotu z inwestycji.

Wymagania:

Doświadczenie w marketingu cyfrowym, zwłaszcza w zarządzaniu mediami społecznościowymi i tworzeniu treści.

Silne zrozumienie platform Facebooka, Instagrama i TikToka, w tym narzędzi reklamowych i analizy.

Kreatywne podejście do opowiadania historii i komunikacji wizualnej. Doskonałe umiejętności komunikacyjne i dbałość o szczegóły. Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole.

Godny zaufania, niezawodny i zaangażowany w osiąganie wyników.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Harmonogram pracy:

Pełny etat (5 dni w tygodniu, 8 godzin dziennie)

Dlaczego do Nas Dołączyć?

Możliwość rzeczywistego wpływu na branżę mody dziecięcej wraz z rozwijającą się i dynamiczną firmą.

Konkurencyjne wynagrodzenie

Elastyczne środowisko pracy z możliwością pracy zdalnej / hybrydowej.

Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i chcesz przyczynić się do sukcesu Apawwa, chcemy Cię poznać! Dołącz do naszej misji inspiracji młodych umysłów i spraw, aby każdy krok był niezapomniany. Aplikuj teraz ze swoim CV i krótkim listem motywacyjnym, w którym opisz swoje doświadczenie i dlaczego jesteś idealnym kandydatem na to stanowisko.

Apawwa to pracodawca, który szanuje równość szans i ceni różnorodność w miejscu pracy. Przyjmujemy aplikacje od osób z różnych środowisk i ścieżek życiowych.

Czekamy na Ciebie w Apawwa!

Lokalizacja

Wólka Kosowska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wólka Kosowska
ID: 914166139