2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Małopolskie
  6. Obsługa produkcji - Oświęcim
Kontakt 725-253-908
Dodane 28 kwietnia 2024

OŚWIĘCIM: Operator wsparcia produkcji -UoP /Nowa Oferta!

Wynagrodzenie

5 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oświęcim

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa

Szukamy właśnie Ciebie, na zakład w Oświęcimiu-oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy.

Mile widziane uprawnienia na wózki z UDT!

Wyrobimy twoje UDT!

Uprawnienia na ładowarki mile widziane

Aplikuj, zadzwoń lub WYŚLIJ SMS o treści "Oświęcim" pod nr. 7-2-5-2-5-3-9-0-8 oddzwonimy ze szczegółami!

Zyskasz:

  • Umowa o pracę tymczasową z naszą Agencją nr 24292

  • Stawka godzinowa

  • Premia motywacyjny - 10% stawki - 500 zł

  • Praca w systemie 4 brygady

  • Do 4 brygady - 700 zł

  • Karta Multisport

  • Wsparcie i opieka koordynatora

Twoje zadania:

  • Segregacja elementów metalowych - praca przy taśmociągu

  • Odbieranie sztabek aluminium za pomocą chwytaków oraz układanie do wysyłki

Nie czekaj za nim ktoś inny zajmie Twoje miejsce - APLIKUJ już dziś!

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Oświęcim,

Małopolskie

Małopolskie, Oświęcim
ID: 911155211