2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Opolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Dobrzeń Mały
Krzysztof Poniży
Dodane 20 maja 2024

DOMIX-P - Specjalista ds. Sprzedaży [Stolarka PCV & ALU]

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dobrzeń Mały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Kluczowe obowiązki:

  • Stały kontakt z niemieckojęzycznymi klientami firmy

  • Realizowanie planów sprzedaży

  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z nowymi klientami firmy

  • Przygotowywanie wycen produktów

  • Doradztwo techniczne

Wymagania:

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

  • Komunikatywność

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Mile widziane doświadczenie w branży stolarki okiennej

Oferujemy:

  • Pakiet szkoleń wdrążających

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w młodym zespole profesjonalistów

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz osiąganych wyników

  • Jasne kryteria dotyczące systemu ścieżek kariery w firmie

  • Elastyczne godziny pracy.

Miejsce pracy: Dobrzeń Mały

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Lokalizacja

Dobrzeń Mały,

Opolskie

Opolskie, Dobrzeń Mały
ID: 831138535