2. Praca
  3. Opieka
  4. Opieka nad seniorami i chorymi
  5. Opieka nad seniorami i chorymi - Pomorskie
  6. Opieka nad seniorami i chorymi - Bielkówko
Dodane 02 maja 2024

Domowa opieka nad osobami starszymi (małżeństwem) z zakwaterowaniem

Lokalizacja

Bielkówko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Zatrudnię opiekunkę do opieki nad małżeństwem seniorów.

Oferuję:

  • zakwaterowanie i wyżywienie

  • osobny pokój

  • wynagrodzenie do ustalenia

Obowiązki:

  • prowadzenie domu i przygotowywanie posiłków

  • pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacja

  • podawanie leków

Oczekujemy:

  • doświadczenia w opiece nad osobami starszymi

  • cierpliwości do osób starszych

  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Zainteresowane osoby proszę o telefon pod nr 51*****08

Gabriela

Lokalizacja

Bielkówko,

Pomorskie

Pomorskie, Bielkówko
ID: 765660897