2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Częstochowa
  7. Przedstawiciel handlowy - Śródmieście
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca Biznesowy- Praca od zaraz

Wynagrodzenie

10 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Śródmieście

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Dołączając do naszego zespołu, będziesz odpowiedzialny za budowanie trwałych relacji z klientami oraz aktywną sprzedaż innowacyjnych rozwiązań.

Twoje zadania obejmują:

  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami poprzez skuteczną komunikację i wsparcie.

  • Aktywna sprzedaż produktów i doradztwo w zakresie naszej oferty, w tym paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, magazynów energii oraz dostawy prądu i gazu dla firm.

  • Optymalizacja i zwiększenie zdobywanych wyników, dążąc do osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Czego oczekujemy:

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale nie jest to wymóg konieczny – jeśli masz chęć i zapał, chętnie Cię przeszkolimy!

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz zdolność nawiązywania trwałych relacji z klientami.

  • Prawo jazdy kat. B, aby zapewnić elastyczność i mobilność w pracy.

  • Co najmniej średnie wykształcenie.

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz gotowość do podejmowania się nowych wyzwań.

Co oferujemy:

  • Profesjonalne szkolenia z zakresu sprzedaży, aby pomóc Ci w podpisywaniu 10 umów miesięcznie – a nawet więcej!

  • Pomoc w założeniu działalności oraz wsparcie w zakresie księgowości, abyś mógł skupić się na rozwijaniu swoich umiejętności.

  • Elastyczne godziny pracy, umożliwiające dopasowanie pracy do Twojego życia prywatnego.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach techniczno-sprzedażowych, które pozwolą Ci poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Śródmieście
ID: 910846724