2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Bydgoszcz
dorota.piwowarczyk
Dodane 02 maja 2024

Doradca/Doradczyni ds. Ubezpieczeń w Nationale Nederlanden

Wynagrodzenie

4 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierownicza

Oczekujesz WIĘCEJ niezależności i czasu, by realizować się zawodowo? A może czas na WIĘCEJ wartościowych relacji, wyzwań, i docenienia finansowego? Dołącz do nas i daj sobie przestrzeń… na WIĘCEJ. W Nationale-Nederlanden znajdziesz WIĘCEJ poczucia, że nie tylko sprzedajemy, ale przede wszystkim – pomagamy.

Twój zakres obowiązków:

• Pozyskiwanie klientów indywidualnych oraz firmowych

• Spotkania z klientami oraz stały kontakt telefoniczny

• Aktywna sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.

• Wysoki poziom obsługi portfela klientów oraz dopasowywanie oferty do ich potrzeb.

To oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie. (Wynagrodzenie w przedziale 4 000 – 10 000 zł).

• Profesjonalne, bezpłatne szkolenia i wsparcie od najlepszych z branży ubezpieczeniowej.

• Elastyczne godziny współpracy. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót.

• Praca w biurze czy w domu? To Ty podejmujesz decyzję – działamy hybrydowo.

• Poza wynagrodzeniem zapewniamy prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe, programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe.

• Z nami nie będziesz stać w miejscu – możesz się rozwijać i w przyszłości objąć stanowisko Menedżera Zespołu Sprzedaży lub Dyrektora Filii. U nas bazę klientów pomoże Ci skompletować Twój manager. Za to na starcie wymagamy od Ciebie:

• Wykształcenia min. średniego – warunek konieczny

• Daru przekonywania.

• Przedsiębiorczości, zaangażowania i nastawienia na realizację celu.

• Otwartości na współpracę w oparciu o umowę B2B.

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta. (Ale jeśli masz wszystko, co wymieniliśmy wyżej, to zapewnimy Ci odpowiednie narzędzia i szkolenia, które przygotują Cię do tego zawodu!)

Brzmi dobrze? Aplikuj!

Opis firmy:

Malowanie trawy na zielono? Nie w naszym przypadku! W Nationale-Nederlanden o pracy mówimy wprost. Liczy się troska, bezpieczeństwo i zaangażowanie. Jak dbamy o to, co ważne? Nie zawsze jest łatwo! Sukces zawodowy nie spada z nieba i mocno na niego pracujemy. Ale powiemy prosto z mostu – jeśli się zaangażujesz, szybko przekonasz się, że warto.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 914448201