2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Zachodniopomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Szczecin
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Gumieńce
Dodane 02 maja 2024

Doradca / Doradczyni Klienta HIPER-GLAZUR Szczecin

Lokalizacja

Szczecin, Gumieńce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z połączeniem się spółki Hiper-Glazur z największą grupą zakupową z branży wyposażenia łazienek w Polsce - PGC Polską Grupą Ceramiczną oraz planowanym dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradca Klienta - miejsce pracy: Szczecin.

Hiper-Glazur to jeden z największych salonów wyposażenia łazienek w województwie zachodniopomorskim, mogący poszczycić się 32 letnią historią, ogromnym doświadczeniem, zespołem wykfalifikowanych specjalistów oraz współpracą z największymi inwestorami.

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż i doradztwo produktowe w salonie wyposażenia łazienek

  • przygotowywanie ofert handlowych

  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

  • współpraca z kluczowymi Klientami, architektami wnętrz i projektantami

  • dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne

  • posiadanie umiejętności handlowych

  • samodzielność i kreatywność w działaniu

  • doskonała organizacja pracy i odpowiedzialność

  • profesjonalizm i wysoka kultura osobista

  • dyspozycyjność

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży

To oferujemy

  • pracę w wymiarze pełnego etatu, w trybie zmianowym: od poniedziałku do piątku 8:00-18:00, wybrane soboty 9:00-15:00

  • umowę o pracę

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie zasadnicze + premia regulaminowa po okresie próbnym

  • szkolenia przygotowujące do objęcia stanowiska oraz rozwijające umiejętności

  • rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Gumieńce
ID: 876953888