2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Mielec
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca ds. Części - Toyota

Lokalizacja

Mielec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Opis

Firma: TOYOTA SACAR MIELEC

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego doradcy ds. części, który dołączy do naszego zespołu obsługującego klientów marki Toyota. Jako doradca ds. części będziesz odpowiedzialny za profesjonalną obsługę klienta, zarządzanie zamówieniami części zamiennych oraz udzielanie wsparcia technicznego.

Obowiązki:

  • Obsługa klienta w zakresie doboru odpowiednich części zamiennych do pojazdów marki Toyota.

  • Przyjmowanie zamówień części, ich rejestrowanie oraz nadzór nad terminową dostawą.

  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom i mechanikom w zakresie montażu i obsługi części.

  • Współpraca z działem serwisu i działem sprzedaży w celu zapewnienia kompleksowej obsługi klienta.

  • Monitorowanie stanu magazynu i dbanie o jego właściwe zaopatrzenie.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze obsługi klienta, preferowana znajomość branży motoryzacyjnej lub pracy z częściami samochodowymi.

  • Znajomość produktów i usług marki Toyota będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność obsługi komputera oraz systemów zamówień częściowych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta.

  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność pracy w zespole.

Jeśli jesteś zmotywowany, posiadający doskonałe umiejętności komunikacyjne i pasjonują Cię samochody marki Toyota, zapraszamy do aplikowania!

Oferta:

Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia, stabilne środowisko pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikacje prosimy przesyłać przez portal OLX. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Lokalizacja

Mielec,

Podkarpackie

Podkarpackie, Mielec
ID: 911221391