2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Włocławek
Dodane 12 maja 2024

Doradca ds dot. Czyste Powietrze branża OZE (Termomodernizacja+PC+PV)

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

K&K Energy Nasza firma powstała aby w pełnym zakresie prowadzić działalność związaną z fotowoltaiką i źródłami energii odnawialnej. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani projektanci, monterzy i doradcy techniczno-handlowi.

Oferta spółki jest skierowana do klientów indywidualnych, biznesowych i instytucji. Znajdują się w niej m.in.: pompy ciepła, magazyny energii, instalacje fotowoltaiczne, klimatyzatory. Stosowane przez nas kompleksowe, techniczne i rzetelne rozwiązania pozwalają obniżać koszty energii w firmach, przedsiębiorstwach oraz gospodarstwach domowych. Rekrutujemy przedstawicieli handlowych fotowoltaiki i pomp ciepła oraz obsługi osób ze spotkań grupowych.

Nasza firma zajmuję się również programem czyste powietrze, przeprowadzamy kompleksowe termomodernizacje budynków: ocieplenie ścian, Piana PUR, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej.

Pierwszy okres pracy nowy pracownik spędza z doświadczonym przedstawicielem.

Poszukujemy osoby energicznej, która będzie otwarcie przekazywać klientom korzyści płynące z posiadania poszczególnych produktów.

Zakres obowiązków:

  • Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii,

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych,

  • Prowadzenie spotkań z klientami,

  • Dopasowanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klienta,

  • Przygotowanie wycen oraz ofert handlowych,

  • Raportowanie swoich działań,

  • Zawieranie umów na realizację zleceń.

    Wymagania:

  • To praca dla Ciebie, jeśli: Dysponujesz czasem od Poniedziałku do Piątku. Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty.

  • Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania.

  • Lubisz oferować innym uczciwe i opłacalne rozwiązania.

  • Chętnie przyswajasz nową wiedzę i chcesz się rozwijać.

  • Chcesz oferować prestiżowy produkt,

  • którego jakości możesz być pewien.

    Oferujemy:

  • Dogodną zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Pierwszy okres audytów u klienta spędzamy z doświadczonym Przedstawicielem obserwując jego prace w terenie i po tym okresie dopiero samodzielnie sprzedajemy.

  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy,

  • Szeroki zakres oferty Klarowna ścieżka kariery Szkolenia wdrożeniowe oraz uzupełniające wiedzę,

  • Szkolenia certyfikowane z doświadczonym trenerem

  • Wsparcie merytoryczne

  • Wsparcie Back Office,

  • Do dyspozycji dział wsparcia sprzedaży

  • Intuicyjny system CRM

  • Konkursy sprzedażowe z nagrodami,

  • Wyjazdy / imprezy integracyjne.

  • Pracę ze świetnym zespołem, w pozytywnej, zdrowej atmosferze.

    CV prosimy składać za pośrednictwem portalu.

    UWAGA. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu do wybranych kandydatów, z którymi wstępnie będziemy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest K&K ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Z SIEDZIBĄ W 62-571 Żdżary, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 917733008