2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gniewkowo
Kamil
Dodane 25 kwietnia 2024

Doradca ds. leasingu

Lokalizacja

Gniewkowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Praktyka / staż, Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna

Opis

Poszukujemy Doradcy ds. leasingu.

Praca stacjonarna w Gniewkowie. Dopasujemy elastycznie godziny pracy.

Możliwość częściowo pracy zdalnej.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych i akwizycja na portfelu aktualnych Klientów

  • sprzedaż produktów finansowych (leasing, wynajem, kredyt); ubezpieczeń komunikacyjnych (OC,AC,GAP); aut nowych

  • bieżący kontakt z Klientami

  • publikowanie treści promocyjnych i marketingowych na profilach firmowych (FB, IG, LinkedIn), także przy użyciu AI

  • dbanie o profesjonalny wizerunek Pracodawcy

  • inne zlecone zadania

Oferujemy:

  • umowę zlecenie lub B2B (w późniejszym czasie możliwa jest UMoP)

  • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjne prowizje

  • stabilne zatrudnienie

  • wszelkie niezbędne pomoce stanowiskowe

  • dostęp do produktów leasingowych wszystkich firm leasingowych dostępnych na rynku polskim

  • bezpośrednie wsparcie merytoryczne od eksperta branżowego (10 lat doświadczenia na rynku finansowania dla firm)

  • możliwość rozwoju marki osobistej

  • pakiet szkoleń wprowadzających

  • możliwość rozwoju osobistego w dziedzinie finansowej, także w zakresie finansów firmowych, analiz wyników finansowych i ogólnej wiedzy ekonomicznej

Nasze wymagania:

  • podstawowa znajomość branży leasingowej i sprzedaży B2B

  • mile widziane doświadczenie w pracy w zakresie leasingów

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność

  • pozytywne nastawienie, energia do działania i chęć rozwoju osobistego

  • bardzo dobra organizacja pracy i precyzja w realizacji zadań

  • umiejętność szybkiego uczenia się, dokładność, sumienność

  • biegła obsługa komputera, Excela i dysku Google

O nas:

Jesteśmy prężnie działającą firmą z branży leasingowej i ubezpieczeniowej.

Specjalizujemy się w dostarczaniu finansowania dla firm oraz w doradztwie, przy zachowaniu wysokiego poziomu jakości i obsługi Klienta.

Działamy także na rynku sprzedaży aut nowych, osobowych i dostawczych, a także na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych i GAP.

Zapraszamy do składania aplikacji już dziś.

Lokalizacja

Gniewkowo,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Gniewkowo
ID: 911026468