2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Dolnośląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wrocław
  6. Pozostałe oferty pracy - Krzyki
Dodane 01 maja 2024

doradca ds. nieruchomości

Wynagrodzenie

2 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

ATA nieruchomości zajmuje się kompleksową obsługą rynku nieruchomości w zakresie pośrednictwa w kupnie i sprzedaży mieszkań i domów na rynku wtórnym, pierwotnym, terenów inwestycyjnych, działek pod zabudowę jednorodzinną, bliźniaczą i szeregową, a także zapewniamy naszym klientom dostęp do kredytów hipotecznych.

Poszukujemy odważne, energiczne i kreatywne osoby do pracy jako doradca do spraw nieruchomości.

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nieruchomości do obrotu,

  • przygotowanie oferty i prezentacje nieruchomości,

  • koordynowanie procesu sprzedaży i najmu,

  • kompleksowa obsługa transakcji i prowadzenie negocjacji,

  • profesjonalna obsługa Klientów oraz budowanie trwałych relacji,

  • budowanie bazy Klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta,

  • posiadanie umiejętności negocjacyjnych i handlowych,

  • doskonała organizacja pracy i samodyscyplina,

  • entuzjazm i zapał do realizacji celów,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • umiejętność obsługi i korzystania z fb, instagram itp.

  • czynne prawo jazdy + samochód,

  • co najmniej średnie wykształcenie,

  • znajomość języków obcych zdecydowanie poszerzy możliwości działania na wrocławskim rynku nieruchomości. W szczególności j. angielski, j. niemiecki,

    j. rosyjski, j. ukraiński.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie prowizyjne zależne od wyników pracy plus podstawa zależna od liczby pozyskanych ofert,

  • kartę paliwową,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem w branży,

  • nowoczesny system komputerowy wspierający organizację pracy,

  • wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych Klientów,

  • dobrą atmosferę w pracy,

  • branżowe szkolenia,

  • rozwój zawodowy i dogłębne poznanie rynku nieruchomości,

  • możliwość awansu na stanowisko menadżerskie.

Szczegółowe warunki zatrudnienia do uzgodnienia. Możliwa jest współpraca z osobą samozatrudnioną lub na umowę-zlecenie.

Jesteśmy otwarci zarówno na ambitnych studentów jak i na osoby z doświadczeniem w branży.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 526804236