2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Grzegórzki
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. nieruchomości | Agent nieruchomości | |R| Property

Wynagrodzenie

5 000 - 40 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Grzegórzki

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Biuro Nieruchomości |R| Property jest mocno rozwijającą się agencją, która z dużą pomyślnością odnosi sukcesy na rynku krakowskim. Specjalizujemy się w obrocie nieruchomościami mieszkaniowymi na rynku pierwotnym i wtórnym. Doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości łączymy z nowoczesnymi technologiami, aby zapewnić kompleksową i indywidualną obsługę każdej nieruchomości.

Naszym celem jest kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Proponujemy idealne stanowisko dla osób ambitnych, które chcą odnosić sukcesy w przyjaznym środowisku pracy jak również czuć mocne, indywidualne wsparcie na początku swojej drogi w byciu Agentem Nieruchomości. Naszą dewizą jest jakość.

Twój zakres obowiązków

pozyskiwanie nowych klientów

przygotowywanie profesjonalnych ofert

prezentacja nieruchomości zarówno na sprzedaż jak i wynajem

negocjowanie umów z klientami

utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

współpraca z zespołem

Nasze wymagania

zaangażowanie komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

determinacja w realizacji celów

umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu

wysoka kultura osobista

silna samodyscyplina

obsługa Pakietu Office

To oferujemy

cykl szkoleń wstępnych prowadzonych przez specjalistów

profesjonalny sprzęt atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do swojego zaangażowania

dostęp do zaawansowanych aplikacji ułatwiających pracę w pełni wyposażone

komfortowe biuro wsparcie i bardzo przyjazną atmosferę zespołu

Małopolskie

Dokładna lokalizacja
Małopolskie, Kraków, Grzegórzki
ID: 910250436