2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Przymorze Wielkie
Dodane 09 kwietnia 2024

Doradca ds. nieruchomości - dołącz do nas!

Wynagrodzenie

2 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Wielkie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca zdalna, Praca hybrydowa

Opis

W związku z rozwojem naszej firmy

Dawid Kawecki nieruchomości

poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca ds. Nieruchomości

Zapraszamy, nauczymy Cię wszystkiego.

Zakres obowiązków na stanowisku

  • Wyszukiwanie atrakcyjnych ofert nieruchomości w Trójmieście

  • Pozyskiwanie nowych ofert nieruchomości / budowanie własnej bazy nieruchomości

  • Organizowanie oraz odbywanie spotkań z Klientami, którzy chcą sprzedać lub kupić mieszkanie

  • Przygotowywanie i prezentacja oferty nieruchomości potencjalnym kupującym

  • Reprezentowanie Klienta, udział w procesie negocjacji, finalizacji transakcji i utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji z Klientami

  • Nadzorowanie procesu zakupu/sprzedaży i pomoc przy obsłudze transakcji

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami oraz monitorowanie rynku nieruchomości.

Wymagania:

  • Dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

  • Pozytywne nastawienie  oraz umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista oraz zdyscyplinowanie

  • Kreatywność, pomysłowość i konsekwencja w działaniu

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Komunikatywność oraz budowanie długofalowych relacji z klientem

  • Prawo jazdy oraz samochód

  • Nastawienie na rozwój oraz sukces

Oferujemy:

  • Początkowe szkolenie zapewniające wdrożenie i wsparcie merytoryczne, logistyczne oraz prawne na każdym etapie kontaktu bezpośredniego z klientem

  • Nielimitowane zarobki prowizyjne (lub pensja podstawowa + wynagrodzenie prowizyjne),

  • Niezbędne narzędzia do pracy (służbowy laptop i telefon) oraz nowoczesny system  CRM do obsługi nieruchomości

  • Możliwości rozwoju osobistego  i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Praca w energicznym i wspierającym zespole

  • Stanowisko pracy z pełnym wyposażeniem biura znajdującym się w centrum Gdańska Przymorze

  • Wysoki standard pracy, miłą atmosferę w zespole oraz partnerską kulturę

  • Skuteczny marketing wspierający sprzedaż ( w tym także materiały reklamowe, wizytówki itp).

Dołącz do nas! Czekamy na Ciebie!

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Wielkie
ID: 896397131