2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Śląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Katowice
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 02 maja 2024

Agent/Doradca ds. Nieruchomości /Pośrednik / Manager Zespołu

Wynagrodzenie

5 000 - 30 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja onlineKadra kierowniczaZapraszamy seniorówPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Pośrednik Nieruchomości/Agent Nieruchomości

Marzysz o pracy, która pozwoli Ci na rozwój w dynamicznie rozwijającej się branży nieruchomości? Chcesz być częścią oddziału renomowanego Biura Obrotu Nieruchomościami marki WGN w sercu Katowic ? To świetnie trafiłeś!

Szukamy doświadczonego agenta nieruchomości, który nie boi się wyzwań i chce być częścią profesjonalnego zespołu, który zmienia oblicze lokalnego rynku mieszkaniowego. Oferujemy nie tylko narzędzia pracy i samochód służbowy, ale także inspirujące środowisko, w którym Twoje umiejętności będą się rozwijać i przynosić wymierne efekty. Przyłącz się do nas już dziś i zobacz, jak Twoja kariera nabiera tempa wraz z nami. Dotychczasowa działalność spółki jako sprzedawcy stolarki okiennej, pozwoliła zbudować dobre relacje z Developerami. Efektem tych relacji są w posiadaniu biura oferty sprzedaży mieszkań z rynku pierwotnego. Jeżeli nasz doświadczenie i wiedzę - szybko będziesz miał efekty.

Twój zakres obowiązków :

  • Pośrednictwo w transakcjach kupna, sprzedaży, wynajmu lub najmu nieruchomości

  • Przygotowywanie ofert oraz przeprowadzanie prezentacji nieruchomości

  • Pośredniczenie w transakcjach sprzedaży i wynajmu nieruchomości

  • Doradztwo klientom w zakresie ceny, warunków transakcji i procedur prawnych związanych z nieruchomościami

  • Finalizowanie transakcji w kancelariach notarialnych

  • Utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania:

  • DOŚWIADCZENIE min  3 lata w pracy z klientami w BRANŻY NIERUCHOMOŚCI,

  • Zaangażowanie i zapał do pracy

  • Sprawne zarządzanie czasem

  • Samodzielność i samodyscyplina potrzebna w pracy indywidualnej oraz elastyczność we współpracy z zespołem

  • Umiejętność pracy w zespole-stawiamy na współpracę, a nie rywalizację

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Pracę w biurze w Katowicach lub możliwość pracy hybrydowej

  • Umowę B2B gwarantowana część stała oraz atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń wewnętrznych

  • Pracę w prestiżowym biurze nieruchomości, gdzie dobra atmosfera sprzyja sukcesowi

  • Możliwość awansu na stanowisko Managera Zespołu

  • Narzędzia pracy (komputer, telefon)

  • Samochód służbowy

Jeśli jesteś skutecznym pośrednikiem, osobą lubiącą wyzwania i pasjonującą się branżą nieruchomości, to czekamy na Twoje CV (wraz z klauzulą RODO).

Nie czekaj, dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się w dynamicznie rozwijającej się agencji nieruchomości!

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 914461298