2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Małopolskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Nowy Targ
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca ds. obsługi klienta

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

NEVUS Wypożyczalnia samochód

poszukuje osoby na stanowisko: Doradca ds. obsługi klienta

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa telefoniczna i e-mailowa klientów wypożyczalni zgodnie z przyjętymi standardami,

  • obsługa systemu wypożyczalni, prowadzenie ewidencji zleceń wynajmów oraz kontrola dokumentacji dotyczącej wynajmów w systemie informatycznym

  • koordynowanie terminowości wydań i zwrotów samochodów

  • kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie aktualizacji i przedłużeń najmów

Wymagania :

  • dobrej organizacji

  • sumienność

  • znajomość pakietu MS office

  • czynnego prawa jazdy kat. B

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów

  • wysokiej kultury osobistej, komunikatywności i dyspozycyjności

Oferujemy:

  • pracę w zgranym zespole, firma z długoletnią tradycją

  • umowę o pracę

  • gwarancja terminowej płatności wynagrodzenia

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 914118643