2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Śródmieście
Dodane 09 maja 2024

Doradca ds Obsługi Klienta i Sprzedaży

Lokalizacja

Warszawa, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Chcesz rozpocząć swoją karierę w branży metali szlachetnych u największego w Polsce dilera złota i srebra inwestycyjnego? Posiadasz już doświadczenie w obsłudze Klienta i szukasz miejsca, w którym wypracujesz wyższe premie? Dobrze trafiłeś, być może szukamy właśnie Ciebie.

Twój zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa infolinii w Biurze Obsługi Klienta

  • Aktywny kontakt telefoniczny i mailowy z Klientem

  • Badanie bieżących potrzeb Klienta i przygotowanie ofert handlowych

  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • Obsługa kampanii marketingowych, w tym działania o charakterze telemarketingowym

  • Obsługa Klienta wewnętrznego

  • Rozwiązywanie bieżących wyzwań operacyjnych

  • Obsługa reklamacji

  • Współtworzenie pozytywnego wizerunku firmy poprzez profesjonalną i kompleksową obsługę Klienta zgodnie z obowiązującymi standardami i procesami

Dołącz do nas, jeśli:

  • Masz minimum średnie wykształcenie.

  • Posiadasz co najmniej roczne doświadczenie w sprzedaży.

  • Wychodzisz z inicjatywą i chętnie współpracujesz w zespole.

  • Chętnie uczysz się nowych rzeczy i elastycznie dostosowujesz się do sytuacji.

  • Chcesz rozwijać się w sprzedaży i mieć realny wpływ na swoją pracę oraz jej wynik.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od wyników sprzedażowych.

  • Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych.

  • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym energii zespole.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multisport, zniżki pracownicze na produkty z oferty spółki, wyjazdy integracyjne).

Jeśli jesteś zainteresowany(a) dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Czekamy na Ciebie!

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Śródmieście
ID: 917201456