2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Stare Miasto
Dodane Dzisiaj o 11:33

Doradca ds. Obsługi Najemcy - 1/2 lub 3/4 etatu

Wynagrodzenie

27 - 28 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca w weekendySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Do naszego zespołu szukamy osoby do telefonicznego oraz mailowego kontaktu z Najemcami. Jeśli jesteś osobą pozytywnie nastawioną do życia, wygadaną a ponadto komunikujesz się w języku polskim i angielskim - aplikuj!

Od 12 lat zajmujemy się w Krakowie szeroko pojętym najmem. Podstawą naszej firmy i biznesu jest niewielki, ale świetnie zgrany zespół, do którego należymy także my jako właściciele i wspólnie tworzymy markę Operato.pl Inwestycje, którymi zarządzamy możesz obejrzeć na Facebooku pod adresem Twoja Przestrzeń - pokoje i kawalerki.

Poszukujemy osób o otwartym umyśle, komunikatywnych i mających pozytywne podejście do życia.

Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Zapewniamy:

- szkolenie wprowadzające

- umowę zlecenie

-elastyczny grafik

- przyjazne biuro

- wsparcie całego zespołu

- służbowy telefon oraz laptop

Wymagania:

- dyspozycyjność przynajmniej 4 godziny dziennie, także w weekendy

- punktualność

- uśmiech, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- umiejętność ładnego i zgodnego z wymogami formalnymi pisania maili/wiadomości/pism

- odpowiedzialność za powierzone zadania

- znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym i j. polskiego biegle

- mile widziane doświadczenie w pracy "na słuchawce"

Zakres obowiązków :

- obsługa firmowego telefonu oraz maila

- telefoniczna sprzedaż pokoi i podpisywanie umów z najemcami,

- publikowanie ofert dotyczących najmu

- bezpośredni kontakt z klientem ,

- kontakt ze spółdzielniami mieszkaniowymi, administratorami,

- realizacja zadań administracyjno-biurowych

-koordynacja kalendarza współpracowników

-przekazywanie kluczy Najemcom.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 729698459