2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Kujawsko-pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Włocławek
Dodane 12 kwietnia 2024

Doradca ds. sprzedaży flotowej

Lokalizacja

Włocławek

Pełny etat

Typ umowy

Inny, Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Jaworski Auto Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Toyoty we Włocławku w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Włocławek

Twój zakres obowiązków:

·       aktywne pozyskiwanie klientów

·       analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów

·       przygotowywanie ofert handlowych

·       prezentacja samochodów w miejscach wyznaczonych przez klientów

·       realizacja założonych planów sprzedażowych

·       aktywne oferowanie usług finansowych

·       budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku lokalnym

Nasze wymagania:

·       minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·       znajomość skutecznych technik pozyskiwania nowych klientów

·       operatywność i skuteczność w działaniu

·       duże zaangażowanie, wysoka kreatywność oraz motywacja w osiąganiu celów

·       znajomość technik sprzedaży i technik negocjacyjnych

·       umiejętność prowadzenia prezentacji

·       wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

·       łatwość nawiązywania kontaktów

·       umiejętność efektywnego wykorzystania własnego czasu pracy

·       znajomości pakietu MS Office

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

·       czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

·       różne formy zatrudnienia

·       motywacyjny system wynagradzania

·       stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       zapewniamy pełen pakiet szkoleń dedykowanych stanowisku

·       możliwość rozwoju w strukturach firmy

·       ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

·       pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Włocławek,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Włocławek
ID: 909680555