2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Wielkopolskie
  6. Administracja, prace biurowe - Konin
Dodane 29 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - KONIN - Salon Energa-Obrót

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy kreatywnych, zaangażowanych osób do Salonu Partnerskiego Energa – Obrót

na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Miejsce pracy: KONIN

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług i produktów w branży energetycznej oraz telefonicznej

  • Komunikatywność, poprawność i płynność językowa

  • Nastawienie na budowanie długotrwałych relacji z klientem

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Silna motywacja do osiągania założonych celów

  • Wysoka kultura osobista i zaangażowanie w pracę

  • Sumienność, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów i aplikacji komputerowych

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie i bieżąca obsługa klientów

  • Sprzedaż produktów okołoenergetycznych

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientem z wykorzystaniem telefonicznego oraz elektronicznego kanału kontaktu

  • Przygotowywanie ofert sprzedaży energii elektrycznej i paliwa gazowego dla klientów

  • Doradzanie klientom w kwestiach dopasowania oferty produktowej do indywidualnych potrzeb

  • Badanie potrzeb klientów i dbanie o budowanie pozytywnych relacji

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy

  • Pakiet szkoleń

  • Umowa o prace

  • Rozwój kompetencji, możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, prześlij CV wraz z dopisaną klauzulą o danych osobowych:

Nierozpatrzone CV kandydatów w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Techniczni sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 60A zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 913650589