2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Syców
Dodane 28 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży i Usług Media Expert - Syców

Lokalizacja

Syców

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Dlatego już dziś szukamy

Doradcy ds. Sprzedaży i Usług

„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają” – stwierdził Nelson Boswell. Bo dobro wraca. Jak karteczka z namalowanym uśmiechem, czy kwiaty wręczone bez okazji. Tak działamy i takich ludzi szukamy – pozytywnie nastawionych do świata. Jesteś kimś takim?

Doradcy ds. Sprzedaży i Usług zapewniamy:

  • umowę o pracę bez okresu próbnego

  • możliwość wypracowania premii

  • zniżki na najlepszy sprzęt z naszych elektromarketów

  • ubezpieczenie dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach

  • prywatną opiekę medyczną

  • realną szansę na awans

  • pakiet szkoleń

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • pomoc i opiekę naszej fundacji Media Expert „Włącz się”

  • Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka

Zadania Doradcy ds. Sprzedaży i Usług:

  • pomagaj Klientom wybierać najlepsze dla nich produkty

  • dbaj, by Klienci otrzymali odpowiednie usługi finansowe i ubezpieczeniowe

  • bądź profesjonalny

Od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenia średniego

To co, jesteśmy umówieni na wspólną przyszłość?

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Syców,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Syców
ID: 912452252