2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Zielona Góra
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca ds. Sprzedaży Kredytów i Leasingów

Lokalizacja

Zielona Góra

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Toyota Zielona Góra – Trzykrotny Dealer Roku

 Poszukuje do pracy na stanowisko:

Doradca ds. Sprzedaży Kredytów i  Leasingów

 Zakres obowiązków

Kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży produktów finansowych (kredyt, leasing, wynajem)

Pozyskiwanie nowych klientów w zakresie sprzedaży produktów finansowych

Obsługa posprzedażowa Klientów w ramach aktywnych umów leasingowych i kredytowych

Nawiązywanie długofalowych kontaktów z klientami w zakresie produktów finansowych

Prowadzenie bazy danych klientów zgodnie z normą ochrony danych osobowych

Rejestracja pojazdów w wydziale komunikacji

 Wymagania

Mile widziane doświadczenie w obsłudze produktów finansowych

Staranność i dokładność przy wypełnianiu i obrabianiu dokumentacji

Czynne prawo jazdy kategorii B

Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Pozytywne nastawienie

 Oferujemy

Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B

Wynagrodzenie stałe + system premiowy

Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)

Podnoszenie kwalifikacji i możliwość rozwoju

Świetną atmosferę w miejscu pracy

Benefity

Elastyczny czas pracy

Spotkania integracyjne

Ciepłe i zimne napoje

Toyota Zielona Góra  „J.P.J. Auto” Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 65c, 65-218 Zielona Góra

www.toyota-zg.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " J. P. J. Auto" Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 911030124