2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Rumia
Dodane 13 maja 2024

Doradca ds. sprzedaży samochodów użytkowych Toyota

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie klientów

  • obsługa klienta B2B

  • prezentacja oraz sprzedaż samochodów użytkowych

  • realizacja planów sprzedażowych firmy

  • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi klienta

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej – sprzedaż samochodów dostawczych będzie dużym atutem

  • zorientowanie na cel i osiąganie wysokich wyników

  • znajomość technik sprzedaży

  • samodzielność

  • umiejętność rozpoznawania i realizacji potrzeb klientów

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę u lidera branży motoryzacyjnej

  • motywacyjny, konkurencyjny system wynagrodzeń

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie

  • wysokie standardy pracy i profesjonalizm otoczenia

  • liczne benefity pracownicze

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 918010003