2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łódzkie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Łask
Marek Krawczyk
Dodane 30 kwietnia 2024

Doradca ds. Ubezpieczeń Multipolisa.pl SA [Łask]

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łask

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowaRekrutacja online

Opis

Chcesz zmienić pracę na lepszą? To zawsze możliwe!

Zapraszamy Cię do Zespołu Multipolisa.pl SA. Nasza multiagencja działa na rynku ogólnopolskim od 11 lat. Pracujemy w nowoczesnym systemie, który ułatwi Ci codzienną pracę, zapewnimy Ci świetną atmosferę i ofertę 27 ubezpieczycieli w jednym miejscu!

Dołącz do nas w Łasku :)

CO OFERUJEMY?

  • Twoje wynagrodzenie w Multipolisa.pl S.A zapewni Ci satysfakcję – bardzo atrakcyjne warunki prowizyjne, umowa B2B

  • Swoim Klientom zaproponujesz szeroką ofertę – nie zabraknie Ci argumentów w rozmowie

  • Możesz doskonalić swoje kompetencje poprzez cykliczne szkolenia w ramach Akademii Ubezpieczeń Multipolisa.pl SA

  • Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia - umowę o współpracę lub umowę o pracę, telefon, laptop i wygodne miejsce w jednym z oddziałów Multipolisa.pl SA

  • Gwarantujemy awans już po pół roku pracy na stanowisko Eksperta ds. Ubezpieczeń, a także po roku pracy na stanowisko Dyrektora Regionalnego (awans zależny jest od efektów pracy)

TWOJE ZADANIA

  • Będziesz wspierać Klientów w wyborze ubezpieczeń majątkowych (komunikacja, nieruchomości, ub. firmowe, turystyczne itp.)

  • Pomożesz w dopasowaniu ubezpieczenia do potrzeb Twojego Klienta

  • Docenimy Twoją pracę, bo wiemy jak ważne jest dobre doradztwo w ubezpieczeniach

  • Będziesz Ekspertem, którego potrzebuje wymagający Klient

  • Możesz zbudować własny zespół doradców i tym samym awansować na Kierownika Obszaru lub Dyrektora Regionalnego

NAJLEPSZE CECHY KANDYDATA

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń

  • Komunikatywność

  • Dokładność

  • Znajomość pakietu Office

  • Chęć rozwoju w branży ubezpieczeń :)

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

  • W Multipolisa.pl SA działasz jako nowoczesny Agent z wachlarzem ofert aż 27 TU!

  • Swoim Klientom możesz oferować każde ubezpieczenie – domu i mieszkania, komunikacyjne, firmowe, podróżne, na życie

  • Pracujesz wygodnie w najbardziej zaawansowanej platformie do sprzedaży ubezpieczeń – wystawiasz polisy bezpośrednio z systemu, rozliczasz prowizje, zarządzasz bazą Klientów i wznowień

  • Twoje wynagrodzenie zapewni Ci satysfakcję i komfort pracy na co dzień

  • Jesteśmy pewnym Partnerem z kapitałem i dużym doświadczeniem - zaufało nam już 175.000 Klientów, a nasz zespół Doradców Ubezpieczeniowych to już 1000 osób w całej Polsce

Lokalizacja

Łask,

Łódzkie

Łódzkie, Łask
ID: 910579534