2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Katowice
  6. Pozostałe oferty pracy - Śródmieście
Dodane 04 kwietnia 2024

Doradca Energetyczny

Wynagrodzenie

7 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Katowice, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych ekspertów specjalizujących się w optymalizacji kosztów energii w firmach. Naszym głównym celem jest nie tylko zwiększenie efektywności energetycznej, ale także zapewnienie stałej obsługi. Jeśli szukasz możliwości zdobycia nowej wiedzy i doświadczenia w jednej z najbardziej dochodowych branż, oraz poznać know-how do wysokich zarobków, ta oferta jest dla Ciebie!

Wymagania:

Zaangażowanie w osiąganie wyników oraz gotowość do ciągłego doskonalenia się.

Doświadczenie w branży energetycznej lub sprzedaży

Gotowość do odbywania spotkań w terenie

Prawo jazdy kat.b

Obowiązki:

Pozyskiwanie klientów

Utrzymywanie relacji oraz obsługa pozyskanych klientów

Dobieranie rozwiązań energetycznych dla firm

To oferujemy:

Stabilne rosnące wynagrodzenie

Wiedze z najbardziej dochodowej branży

Cotygodniowe spotkanie podsumowujące sytuacje na rynku energetycznym

Cotygodniowe szkolenie sprzedażowe

Możliwość budowy dochodu pasywnego oraz uczestnictwa w inwestycjach energetycznych

Początkowe szkolenie sprzedażowe po którym będziesz gotów do pracy

Konkursy, wakacje, wyjazdy integracyjne

Jeśli jesteś gotów dołączyć wyślij CV!

Prosimy o dodanie klauzuli

Śląskie

Śląskie, Katowice, Śródmieście
ID: 909555608