2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piotrków Trybunalski
Dodane 14 maja 2024

Doradca Handlowy

Wynagrodzenie

4 200 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Opis

Heliospower sp. z o.o.

  • Lider branży OZE – Obecny na rynku od ponad 8 lat.

    Nasze portfolio to urządzenia energooszczędne i energotwórcze: fotowoltaika, magazyny energii, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, maty grzewcze, klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja, termomodernizacja budynków, stolarka okienna, stolarka drzwiowa.

    Docieramy do klientów różnymi kanałami dystrybucyjnymi. Nasz backoffice to solidne wsparcie działu sprzedaży.

    Posiadamy własne ekipy instalatorskie oraz w pełni wyposażone centrum magazynowo-logistyczne.

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż profesjonalnych produktów w danym regionie,

  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji biznesowych z klientami,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • dbanie o wizerunek naszych produktów,

  • promocję produktów,

  • realizowanie założonych planów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • doświadczenie w sprzedaży

  • ważne prawo jazdy kat.B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),

  • silna motywacja do pracy,

  • zaangażowanie i wytrwałość w realizacji celów,

  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Dogodną formę współpracy określoną indywidualnie z kandydatem,

  • Narzędzia do pracy (samochód, laptop,telefon)

  • Wsparcie backoffice i działu technicznego,

  • Systemy IT, CRM,

  • System szkoleń wdrożeniowych – cykliczne szkolenia produktowe i sprzedażowe,

  • Szybkie terminy realizacji inwestycji,

  • Podstawę + Prowizje motywacyjne,

    Szukamy osoby zaangażowanej oraz ambitnej. Dobrego handlowca z umiejętnościami menadżerskimi. Oferujemy możliwość nieograniczonego rozwoju osobistego oraz finansowego.

CV bardzo proszę przesyłać na:

rekrutacja(małpa)heliospower.pl

Lokalizacja

Piotrków Trybunalski,

Łódzkie

Łódzkie, Piotrków Trybunalski
ID: 918312929