2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowy Targ
Dodane 24 kwietnia 2024

Doradca handlowy ds chemii samochodowej i przemysłowej

Lokalizacja

Nowy Targ

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na danym terenie (wyjazd w teren każdego dnia)

  • Przeprowadzanie prezentacji produktów u klienta (transport, przemysł, myjnie samochodowe)

  • Kontakt telefoniczny w celu rozpoznania potencjalnych klientów oraz umówienia spotkań handlowych

  • Samodzielne prowadzenie spotkań handlowych u klientów

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Opieka i utrzymywanie stałych relacji z pozyskanymi klientami

  • Realizacja celów sprzedażowych ilościowych i jakościowych

  • Raportowanie

Nasze wymagania

  • Umiejętność budowania relacji, poszukiwania klientów, prowadzenia rozmów handlowych

  • Silna orientacja na osiąganie celów sprzedażowych

  • Zainteresowanie motoryzacją

  • Prawo jazdy kat. B

  • Niekaralność

  • Uczciwość

  • Chęć do pracy

  • Sumienność

  • Brak bariery przed nawiązywaniem nowych kontaktów

  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu auta - min. 1 rok.

  • Doświadczenie mile widziane ale nie jest konieczne

  • PRACA MOBILNA (teren małopolski)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Możliwość zatrudnienia na B2B z prowadzeniem księgowości po naszej stronie

  • Szkolenie produktowe

  • Wynagrodzenie (podstawa + prowizja od sprzedaży)

  • Narzędzia pracy (telefon służbowy + samochód do celów służbowych)

  • Teren dopasowany do Twojego miejsca zamieszkania

  • Pomoc przy pozyskiwaniu pierwszych klientów

Zastrzegamy prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 914203114