2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Zielona Góra
Dodane 26 kwietnia 2024

Doradca Handlowy ds. Sprzedaży Aut Używanych

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Autoryzowana Stacja Dilerska Toyoty - Czterokrotny Dealer Roku

zatrudni na stanowisko :

DORADCA HANDLOWY ds. SPRZEDAŻY AUT UŻYWANYCH

Zakres obowiązków :

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.

• Nawiązywanie długofalowych kontaktów z klientami.

• Realizowanie wyznaczonych zadań i celów sprzedaży (po okresie wdrożeniowym).

• Współpraca z osobami na płaszczyźnie wszystkich działów. w stacji.

• Cykliczne raportowanie wyników pracy.

Wymagania :

• DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY AUT

• Obsługa istniejącej sprzedaży i podnoszenie jej wyników.

• Znajomość zagadnień motoryzacyjnych.

• Obsługa komputera ; sprawne poruszanie się po najważniejszych aplikacjach biurowych ; znajomość pakietu MS Office oraz umiejętność obsługi programów komputerowych , które usprawniają codzienną pracę.

• Komunikatywność i odpowiedzialność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

• Umiejętność pracy w zespole.

• Czynne prawo jazdy kategorii B.

• Gotowość do odbywania wyjazdów służbowych.

• Pozytywne nastawienie i zaangażowanie w pracę oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

• stabilne warunki pracy

• uczciwe wynagrodzenie – motywacyjny system wynagrodzeń

• przyjazną kulturę organizacyjną oraz zgrany zespół;

• dostęp do wiedzy o najnowocześniejszych technologiach w branży samochodowej

• szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy, zakończone certyfikatem Toyoty

• możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w jednej z najszybciej rozwijającej się firm w swojej branży - Toyota Zielona Góra to czterokrotny Diler Roku, najlepsze ASO TOYOTA w Polsce,

Benefity :

• Ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach

• Dostęp do MultiSport dla Ciebie i twoich bliskich.

• Napoje

• Spotkania Integracyjne

• Elastyczny czas pracy

Autoryzowany Diler Toyoty „ J. P. J. Auto” Sp. z o.o.

ul. Wrocławska 65c, 65-218 Zielona Góra www.toyota-zg.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę " J. P. J. Auto" Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 889820630